РОЗМІР – СУБ’ЄКТИВНЕ ЯВИЩЕ

Виробники взуття дотримують різних параметрів при визначенні розмірів у своїх сітках. Іноді черевики одного й того ж розміру (за даними самих виробників) можуть не підійти дитині. Справа в тому, що потрібно орієнтуватися не скільки на розмір, як на довжину устілки.

Щоб полегшити дитині процес примірки для малюків, краще заздалегідь підготувати «слід», з яким справа піде набагато швидше. Дитина не завжди може самостійно відчути та правильно зрозуміти, яка ж саме модель їй потрібна, у якій справді комфортно, а якій – ні. Та й часто діти керуються більш візуальними характеристиками, не звертаючи увагу на комфорт.

Окрім цього, занадто тісне взуття буде провокувати виникання мозолів, що призводить до деформації ніжок та натиранні шкіри.

Якщо ж взуття буде занадто вільним, то це не забезпечить потрібної фіксації для ніжки, призводить до виникнення травм, неправильного розвитку стопи.

ДОПОМОГА ШАБЛОНУ

Допомогою у виборі взуття стане «слід» або «шаблон», який мама чи тато можуть зробити самостійно. Це потрібно виконувати за 1 або 2 дні до походу в магазин. Краще робити це ввечері, оскільки протягом дня ніжка збільшиться у розмірі, а отже показник буде більш правдивим. Можна зробити шаблон вранці та ввечері, порівнявши показники. Вечірній слід зазвичай більший і за довжиною, і за шириною.

ПРАВИЛЬНІСТЬ ТРИМАННЯ ОЛІВЦЯ

Щоб зробити малюнок, потрібно ніжку дитини поставити на аркуш. Важливо, щоб дитина саме стояла, а не сиділа чи лежала. Необхідно ретельно та повільно обвести стопу так, щоб олівець був розташований перпендикулярно до листа. Слід, що вийшов, потрібно виміряти за довжиною та шириною, почавши від найбільш виступаючий точок. ось і все – у вас є слід, що повністю відповідає параметрам стопи дитини.

Також важлива порада – при необхідності підготувати слід для купівлі зимового взуття, краще одягнути на малюка щільні шкарпетки. При пошуках босоніжок або сандаликів рекомендується робити замірі на босу ніжку.

ПОРІВНЯЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРАВОЇ ТА ЛІВОЇ СТОПИ

Відомо, що права та ліва стопа відрізняються за параметрами. Тому потрібно робити шаблон на обидві ніжки. Обирати у такому випадку потрібно той слід, що більший. Тоді дитині буде точно зручно і комфортно.

ВРАХОВУЙТЕ ЗАПАС

При виборі взуття обов’язково до уваги береться запас. Не допускається вибір моделей, що будуть впритул до створеного сліду. Кращим рішенням стане зробити невеличкий «припуск». Це означає, що сформований слід потрібно обвести ще раз зовнішньою стороною, зробивши відступ у 5-8 мм. Далі шаблон вкладається у взуття.

ДИТЯЧА НІЖКА ДУЖЕ ШВИДКО РОСТЕ

На кожні 1,5-2 місяці рекомендовано робити нові шаблони, оскільки дитяча ніжка дуже швидко росте. Найбільше це стосується літньої пори, коли темпи розвитку підвищені. Таким чином, ви зможете забезпечити собі впевненість у правильності виборі, а малюкам – комфортне носіння.

Є певні параметри росту, яких потрібно дотримуватися:

  • від року до 3 років заміри поновлюються кожен місяць;
  • від 3 до 6 – кожні 2 місяці;
  • від 6 до 10 – кожні 2-3 місяці;
  • з 10 до 12 – кожні 3-4 місяці.

Такий підхід дозволяє отримати комфортні пари взуття, які будуть максимально зручними для діток.

Купити якісне взуття для дитини можна на сайті інтернет-магазину «Супер обувь». Тут представлений великий вибір якісних моделей, які можна придбати за доступною ціною. Консультанти магазину обов’язково порекомендують ті чи інші актуальні моделі, а також допоможуть із вибором потрібного розміру. У нас великий вибір якісного та красивого взуття.

 

СХОЖІ МАТЕРІАЛИ