Оплата і доставка


З метою зручності користування нашим Інтернет магазином, ми прагнемо надати Вам комфортні умови Оплати.

Якщо товар є в наявності ми надішлемо вам смс з номером картки (зверніть увагу що перші і останні цифри повинні збігатися з указат на сайті).

Оплатити Вашу покупку Ви можете шляхом: Безготівкового розрахунку, на розрахункову картку ПриватБанку № 5168 - **** - **** - 2211, прізвище ім'я Одержувача переказу Дихта Ольга Сергіївна + 1% за переведення в готівку грошей.

Оплата при отриманні (накладна плата), скориставшись послугами транспортною компанією "Нова Пошта" (ми відправляємо Вам товар - Ви оплачуєте його при отримання в відділення Нової пошти. Для отримання посилки, необхідний паспорт отримувача).

Магазин залишає за собою право відмовити у відправці товару без передоплати, якщо попередній замовлення було скасовано.

Готівкою, при доставці самовивезення можете забрати ваше замовлення у наших партнерів на "ринок 7км" 1 плащадка "ІГРАШКА" 3 ряд нові магазини №1200.

Повернення коштів ГАРАНТОВАНО, якщо вам не підійшов розмір (за мінусом доставки посилки у ваше місто.)

Для зручності користування нашим Інтернет магазином, ми пропонуємо Вам доставити Вашу покупку через:

Відділення "УКР ПОШТА" Термін доставки 3-5 дні (для отримання посилки, необхідний Паспорт отримувача) відправка проводиться після передоплати.

Звертаємо вашу увагу що доставка "до відділення УКР ПОШТА у вашому місті" наш сайт виробляє безкоштовно при замовленні від 1000грн

Транспортну компанію Нова пошта, перейшовши за посиланням на офіційний сайт транспортної компанії Ви зможете уточнити адресу представництва компанії у Вашому місті https://novaposhta.ua/office. Термін доставки 1-3 дні (для отримання посилки, необхідний Паспорт Одержувача або водійські права)

Звертаємо вашу увагу що доставка "до відділення Нової Пошти у вашому місті" наш сайт виробляє безкоштовно, замовлень від 2000 грн при повній оплаті на карту.

При замовленні післяплатою, клієнт оплачує послуги транспортної компанії з повернення грошей. (2% + 20грн)

Магазин залишає за собою право відмовити у відправці товару без передоплати, якщо попередній замовлення було скасовано.

Ви можете забрати ваше замовлення за попередньою домовленістю:

на "ринок 7км" 1 плащадка "ІГРАШКА" 3 ряд нові магазини №1200.