Як визначити розмір ноги Вашої дитини

Користуватися нашим каталогом дитячого взуття дуже просто!

Якщо Ви не впевнені в тому, який розмір взуття носить Ваша дитина - скористайтеся нашими рекомендаціями.

ЗАГАЛЬНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ:

  • Вимірювання краще проводити в кінці дня, коли розмір ноги максимальний.
  • Перед тим, як проводити вимірювання, надіньте дитині на ніжки носочки, з якими дитина найчастіше буде носити нове взуття (товщина носка, особливо використання вовняного товстого носка, помітно впливає на розмір необхідної взуття).
  • Краще проводити вимірювання обох ніг і орієнтуватися слід на більший результат.
  • При виборі розміру рекомендуємо Вам округляти отриманий результат до розміру в бік збільшення, так як лікарі рекомендують дітям у віці 2х-3х років міняти взуття на велику як мінімум 2-3 рази в рік, а дітям у віці 3-6і років треба міняти взуття на велику мінімум 2 рази на рік, причому кожен раз на розмір біль + ше (1 розмір = 6,6 мм).

ПОРЯДОК ДІЙ:

1.Поставте дитини на аркуш паперу, постелений на рівну поверхню. Дитина повинна саме стояти на аркуші, в крайньому випадку сидіти поставивши ногу на підлогу. В іншому випадку можна помилитися з розміром в меншу сторону, що вкрай небажано. Для визначення розміру ніжки у дітей у віці від 0 до 1 року рекомендуємо використовувати мотузку, яку після вимірів можна виміряти лінійкою.

2.Олівцем окресліть ступню (див. Малюнок 1). При вимірі тримайте олівець строго вертикально і стежте, щоб олівець перебував у постійному контакті зі ступень під час всього процесу

3.Для визначення довжини стопи виміряйте дистанцію між найбільш віддаленими точками креслення по довжині так, як це показано на малюнку 2.

4.До отриманої довжині додайте припуск (близько 5 мм), який не дозволить взуття бути впритул і з отриманим результатом зверніться до нашого ступнемір (див. Малюнок 3).