1. Інтернет-магазин працює згідно із законодавством України та Закону Прав споживача, який свідчить: "Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики.";ст9.

2. Повернення товару та повторна доставка здійснюється за рахунок покупця, крім випадків, які можна розцінити як помилка інтернет магазину. (Вислали не той розмір або модель) Помилкою магазину не є випадок, коли покупець розмір взуття вказав в КОМЕНТАРІ замовлення, а не вибрав з можливих варіантів

3. Повернення проводиться тільки в оригінальній упаковці, з бирками відповідними моделі і не були у вжитку. Так само не допускається використовувати клейку стрічку (СКОТЧ) на оригінальних коробках взуття.

4. Повернення грошових коштів покупцю здійснюється перекладом карту ПРИВАТ банку або післяплатою.

5. Умови повернення чи обміну обов'язково погоджувати з менеджером в письмовому вигляді, за адресою super.obuv.bg@gmail.com

6. Магазин не несе відповідальності за неузгоджену відправку повернення.

7. Замовлення, не одержані протягом 5 днів, повертаються відправнику. У цьому випадку повторне замовлення або пересилання здійснюється за рахунок покупця і за передоплатою.

8. Якщо ви відмовляєтеся від взуття на складі Транспортної компанії, ви повинні її отримати і відправити назад згідно з тарифами ТК.

9. Доставка до складу ТК в вашому місті безкоштовно, при замовленні післяплатою Ви оплачуєте послуги ТК по поверненню грошей.