Прагнення батьків дати своїм дітям все найкраще починається з забезпечення нормального фізичного розвитку малюка. І в цьому допоможуть спеціальні профілактичні або лікувальні вироби, що мають масу переваг.

Дитяче ортопедичне взуття

ЩО ТАКЕ ДИТЯЧЕ ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ

Що значить дитяче ортопедичне взуття? Це вироби, що забезпечують нормальний розвиток опорно-рухового апарату. Гомілковостопний суглоб і зведення стопи при неправильному формуванні може викликати больові відчуття в колінах, стопи і навіть у всьому хребті.

Відповідь на питання, чому дитяче взуття повинне бути ортопедичним, досить просте: якщо батьки хочуть кращого своїй дитині, то профілактика захворювань опорно-рухового апарату, в тому числі і плоскостопості, проводиться саме такими превентивними заходами, як використання спеціального взуття.

Що таке дитяче ортопедичне взуття

ЧИМ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ОРТОПЕДИЧНЕ ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ ВІД ЗВИЧАЙНОГО

Існує кілька характерних особливостей даного виду взуття і те, чим ортопедичне дитяче взуття відрізняється від звичайного, робить його затребуваним. Серед основних парадигм:

  1. Жорсткий задник. Він оберігає від травм і пошкоджень навіть при активних рухах дитини.
  2. Спеціальна устілка і супінатор. Саме завдяки їм правильно формується звід стопи, нівелюється можливість появи багатьох захворювань опорно-рухового апарату.
  3. Гігієнічність і безпеку натурального матеріалу. Як профілактика і лікування захворювань, матеріал не повинен викликати побічних явищ, таких як алергія. Тому на даний фактор також слід звертати увагу.
  4. Спеціальна високоміцна невитирана підошва, що утримує форму примірника. Завдяки цьому нога відчуває себе комфортно, а візуально виріб має дуже естетичний вигляд.

ЯКИМ МАЄ БУТИ ДИТЯЧЕ ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ

Роблячи вибір, яке ортопедичне дитяче взуття краще в конкретному випадку, слід зауважити, що конструкція кожної пари продумується до найдрібніших деталей. Надаючи підтримку стопі, вона знижує навантаження на опорно-руховий апарат – суглоби і хребет. Завдяки цьому постава у дитини не псується навіть під вантажем шкільних рюкзаків.

Такі вироби не завадять і дитині, яка не має проблем з опорно-руховим апаратом. Але в даному випадку можна обмежитися так званим профілактичним її видом з підвищеним твердим задником і каблуком Томаса. Анатомічний супінатор поздовжній, завдяки чому фіксуються склепіння стоп. Задник утримує ногу, а каблучок не дає їй перекинутися, надаючи стійкості.

Лікувальна ж пара застосовується при наявності явних порушень, викривлень постановки стоп. Наприклад, антиварусна при клишоногості. Вона має триєдину концепцію опорних точок: внутрішньої частини великого пальця, необхідного вертикального положення п'яти за допомогою твердого задника і підтримування з зовнішньої сторони п'яти не м'якими берцями. Антиварусне взуття не має супінатора, завдяки цьому дитина при ходьбі спирається на всю стопу, а не тільки на зовнішні частини.

вальгусна деформація (п'ята звернена назовні) лікують виробами з жорстким високим задником, фіксуючим п'яточку в анатомічно правильному стані і дозволяє тримати вертикально голеностоп. Берци на внутрішній частині подовжені.

За типом устілки розрізняють:

    • антиварусні;
    • вальгусні.

Тому відповідь на питання, яка найкраще дитяче ортопедичне взуття для малюка, залежить від особливостей опорно-рухового апарату кожної дитини, цілей використання такого взуття.

Яким має бути дитяче ортопедичне взуття

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ДИТЯЧЕ ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ

Як вибрати дитяче ортопедичне взуття може підказати як досвідчений продавець спеціалізованого магазину, так і лікар. Відсутність видимих деформацій стопи свідчить про можливість використовувати чисто профілактичну, а наявні конкретні проблеми – націлюють на вибір певних лікувальних пар.

Як правильно вибрати дитяче ортопедичне взуття

ДЕ КУПИТИ ОРТОПЕДИЧНЕ ДИТЯЧЕ ВЗУТТЯ

Часто зустрічаються випадки, коли лікарі направляють пацієнтів в конкретні точки продажів ортопедичного взуття і, на жаль, не завжди це обумовлено високою якістю пропонованої продавцем продукції. Вартість таких виробів на порядок вище, а результативність використання взуття не гарантоване.

Звертаючись до спеціалізованих магазинів можна отримати як якісну консультацію, так і повноцінний сервіс: від примірки кількох варіантів пар взуття (з урахуванням не тільки проблеми, але і стилістичних переваг), до можливості повернення або обміну. Останнє дуже важливо для підлітків в тому випадку, якщо вибір взуття відбувається без їхньої участі.

Виробники, чия продукція пройшла відповідні клінічні випробування, гарантують якість своєї продукції і вражаючий результат навіть при наявності серйозних патологій. Переймаючись питанням, де продається дитяче ортопедичне взуття, зверніть увагу на наш інтернет-магазин дитячого взуття.

Де купити ортопедичне дитяче взуття

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ДИТЯЧЕ ОРТОПЕДИЧНЕ ВЗУТТЯ

Незаперечною перевагою нашого магазину є доступна вартість виробів. Прямі поставки від виробника дозволяють встановлювати лояльну покупцеві ціну і проводити акції, пропонуючи знижки на певний асортимент.