НЕХАЙ НОГИ ЗАВЖДИ БУДУТЬ В ТЕПЛІ – ВСЕ ПРО ВИБІР ТЕРМОУСТІЛОК

Осінньо-зимовий сезон завжди асоціюється з холодом, дощами і промерзлими ногами. Але прогрес не стоїть на місці, і останні інноваційні розробки вчених допомогли створити устілки, використання яких назавжди змусить забути про холодні ногах, вбереже від переохолодження. У цій статті ми поговоримо про те, що таке термоустілки, їх характеристики і правилах використання.

ЯК ПРАЦЮЮТЬ ТЕРМОУСТІЛКИ

Основне завдання термоустілки – зігрівати ступні ніг при низьких температурах на вулиці.

Існують одноразові і багаторазові устілки.

  1. Одноразові устілки створені на основі екологічно чистих матеріалів. До складу зігріваючого матеріалу, як правило, входить порошок заліза, вугілля активоване, сіль, вермикуліт, а також невелика кількість води, яка підсилює хімічну реакцію між іншими елементами складу. Даний хімічний склад герметично упакований в захисний матеріал, який убезпечить використання устілок від пошкодження. Для активації таких устілок необхідно перед використанням їх злегка розім'яти. Нагріваються вони протягом 10-15 хвилин. Працюють безперервно протягом восьми-дванадцяти годин. Устілка виділяє тепло при контакті з ногою близько 40-35 градусів, чого цілком достатньо для комфортного перебування на морозі.
  2. Багаторазові термоустільки працюють від джерела живлення, мають USB кабель, який можна підключити до PowerBank або іншого пристрою. Нагрівальний елемент – карбонове волокно, яке розподілено по всій внутрішній поверхні устілки, забезпечує рівномірну температуру. Устілки при контакті з ногою приймають її автономічних форму, комфортні при ходьбі. Робоча температура устілок 45-50 градусів, що забезпечує комфорт ступень навіть в лютий мороз. Зовнішнє покриття зроблено з екологічно чистого матеріалу, забезпечують повну герметизацію і комфорт при використанні.

Багаторазові термоустільки мають два різновиди:

  • з вбудованим акумулятором, який дає можливість безперебійної роботи виробу протягом 5-6 годин;
  • провідні моделі, які живляться від зовнішнього джерела енергії.

Як працюють термоустілки

ЯК ВИБРАТИ ТЕРМОУСТІЛКИ

Модель устілок вибирається індивідуально, залежно від уподобань, а також характеру використання. Якщо робота або хобі передбачає часте і тривале перебування на зимовому холоді, то краще віддати перевагу багаторазовим моделям. Якщо ж планується недовге перебування на свіжому повітрі, то можна обмежитися покупкою одноразових моделей.

При підборі устілок завжди потрібно звертати увагу на товщину виробу. Надто товста устілка може створювати дискомфорт при ходьбі. Також варто звернути увагу на розмір. Одноразові моделі універсальні, багаторазові – мають певний розмір, який підбирається індивідуально. Не слід вибирати устілки «впритул», зайве ущільнення буде впливати як на роботу виробу, так і може викликати дискомфорт при ходьбі.

ЯК ПРАВИЛЬНО ВКЛАСТИ ТЕРМОУСТІЛКИ

Одноразові моделі, перед тим як покласти термоустілки потребують активації. Для цього їх злегка розминають, активуючи хімічні елементи. Устілку кладуть так, щоб її поверхня була рівномірно розправленої, без загинів і заломів.

Принцип укладання багаторазових моделей такий же. Їх вставляють у взуття, так щоб поверхня була рівною, були відсутні заломи. Для моделей оснащених шнурами, необхідно зручно розташувати кабель, щоб він не заважав при ходьбі, що не заламувати і не перекручувався в процесі використання. Перед тим як носити термоустільки на вулиці, рекомендується трохи пройтися в будинку, щоб в разі відчуття дискомфорту, поправити їх розташування.

Як вибрати термоустілки

ЯК САМОМУ ЗРОБИТИ ТЕРМОУСТІЛКИ

Багато хто в спробі заощадити намагається відтворити устілки самостійно в домашніх умовах. З огляду на те, що до складу одноразових устілок входять хімічні компоненти, які при неправильному використанні і змішуванні можуть призвести до опіку шкірних поверхонь, а багаторазові моделі генерують невеликий, але все ж струм, ми не рекомендуємо самостійно виготовляти термоустілки. Без хороших знань фізики і хімії можна завдати собі шкоди набагато більший ніж, здається на перший погляд. Залиште цю справу професіоналам і краще насолоджуйтеся якісною промисловою продукцією.

Де купити термоустільки

ДЕ КУПИТИ ТЕРМОУСТІЛКИ

Наш магазин пропонує широкий вибір термостелек від простих одноразових моделей, до виробів преміум-класу, призначених для використання в особливо екстремальних умовах. Всі комплекти гарантовано високої якості, адже ми працюємо тільки з перевіреними і надійними постачальниками.

Лояльна цінова політика нашого магазину дозволяє недорого придбати якісну річ, яка подарує відчуття комфорту, стане надійним захисником від зимових морозів. Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які ваші питання, надати кваліфіковану допомогу у виборі виробів. Якщо Вам потрібні термоустілки – звертайтеся до нас, ми знаємо про них все і навіть трохи більше.