ЯК ВИБРАТИ ДИТЯЧЕ ЛІТНЄ ВЗУТТЯ

З приходом літньої пори завжди хочеться подалі заховати чоботи і черевики, діставши з гардероба щось легке. Тому батьки починають стикатися з питанням, як вибрати дитяче літнє взуття, яке було б зручним і якісним. Пропонуємо розглянути основні правила вибору таких виробів.

Як правильно вибрати дитячу літнє взуття

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ДИТЯЧЕ ЛІТНЄ ВЗУТТЯ

Перше, що необхідно зробити, це визначитися з типом матеріалу, з якого виготовляється виріб. Фахівці рекомендують віддавати перевагу виключно натуральних матеріалів, оскільки вони не деформують стопу, дозволяють ногам «дихати», гарантують комфорт і зручність під час носіння. Крім матеріалу, слід звертати увагу на такі моменти:

  1. Розмір виробу. Модне взуття для хлопчиків і дівчаток повинне підходити їм за розміром. Занадто вузькі моделі призводять до порушення кровообігу, викликають втому ніг. Ідеальні варіанти – ті, що легко знімаються з ніжки і не перетискають її.
  2. Міцність підошви. Ідеальний варіант – еластична і легка. Чим менший вік дитини, тим тоншою і гнучкішою повинна бути модель підошви. Такий фактор дуже важливий при формуванні стопи сина чи доньки. Оптимальним рішенням вважається вибір не слизького взуття з рифленим типом підошви.
  3. Стелька. Ця деталь важлива при покупці закритого типу взуття. Краще вибирати моделі зі знімною устілкою, яка добре вбирає вологу, стійка до очищення, прання.
  4. Супінатор. Є обов'язковою частиною дитячого взуття, що гарантує здоров'я ніг малюка. Без супінатора у дитини може формуватися плоскостопість.

Перед тим, як вибрати дитяче літнє взуття через інтернет, не забудьте врахувати той факт, що розмір стопи малюка змінюється по-різному, в залежності від віку. У 2-3 роки стопа збільшується на 2-3 розміри, в 3-6 років – на 2 розміри, школярів – на 1-2. Різниця в сантиметрах зазвичай становить 5 мм.

Яке взуття підібрати на літо

ЯКЕ ВЗУТТЯ ПІДІБРАТИ НА ЛІТО?

На літню пору слід підібрати кілька варіантів взуття. Це пов'язано з тим, що погода не завжди стабільна, в ранковий, вечірній і обідній час кардинально відрізняється. Тому краще мати в гардеробі такі пари:

  1. Босоніжки або сандалі. Відкритий варіант на суху теплу погоду. Гарантують хороше провітрювання ніг, відрізняються невисокою вартістю, варіативністю забарвлення.
  2. Мокасини. Надійніше захищають ногу, при цьому не сковування рухів.
  3. Босоніжки або сланці. Практичний варіант без задника. Підходить діткам з 6 років.
  4. Кеди чи кросівки. Призначені для активних ігор, швидкого пересування. Головна функція – захищати ноги від травм, які можуть траплятися при активному проведенні часу.

Не останню роль у виборі відіграє забарвлення моделей. Тут юні модники зазвичай демонструють власні вподобання.